Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2023-03-16_161221429-1024x242.png
Özcan’dan İmamoğlu ve Yavaş’a suçlama!

Özcan’dan İmamoğlu ve Yavaş’a suçlama!

ABONE OL
Mart 6, 2023 11:04
Özcan’dan İmamoğlu ve Yavaş’a suçlama!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı adayı olmak istediğini her fırsatta dile getiren ve CHP’den 1 yıl geçici ihraç edilen a cezalandırılan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Altılı Masa’dan çekilirken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş’ı aday olmaya çağırmasıyla ilgili olarak açıklama yaptı.

İşte o açıklama…

“Bizim başkanlarımız ne kadar masum o da tartışılır. Acaba Sayın Akşener’e sinyal verdikleri için mi o da isimlerini ortaya attı?” dedi.

Sözcü televizyonuna (SZC TV) katıldığı programda konuşan Tanju Özcan, “Sayın Akşener’in dayatması. İki belediye başkanımızı aday gösteriyor. Bizim başkanlarımız ne kadar masum o da tartışılır. Acaba Sayın Akşener’e sinyal verdikleri için mi o da isimlerini ortaya attı? Ben bu konunun cevabını da çok merak ediyorum. Tarih ilerde yazar diye ümit ediyorum” dedi.

Hem İmamoğlu’nun hem de Yavaş’ın “Genel Başkanımız aday” deyip kendi adlarına PR çalışmaları yürüttüğünü iddia eden Tanju Özcan, suçlamalarına şöyle devam etti: “Açık söyleyeyim. Bütün Türkiye biliyor. İki belediye başkanının da cumhurbaşkanı adayı olmak için 1, 1.5 yıldır PR çalışmasını yaptığını herkes biliyor. Sağır sultan bile biliyor. Bunu sadece kimse dillendiremiyor.”

“Sayın Genel Başkanımız da Sayın Akşener de biliyor. Ben Sayın Akşener’in tecrübeli bir siyasetçi olarak bu isimleri durup dururken ortaya atmış olabileceğini düşünmüyorum. Hem ‘Genel Başkanımız adaydır’ deyip hem de sağda solda PR çalışmaları yapılmasını çok ahlaki bulmadığımı paylaşmak istiyorum.”

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.