Sağlık Bakanlığı atama başvuruları için süreyi 28 Kasım’a uzattı

Sağlık Bakanlığı atama başvuruları için süreyi 28 Kasım’a uzattı

Sağlık Bakanlığı 2022 Yılı 4. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası için başvuru süresini 23 Kasım'dan 28 Kasım'a uzattı. Süre uzatımına ilişkin ilan Resmi Gazete'de de yayımlandı.

ABONE OL
Kasım 25, 2022 04:30
Sağlık Bakanlığı atama başvuruları için süreyi 28 Kasım’a uzattı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları için tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar ile uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadrolarına ilk defa veya yeniden yapılacak atama başvuruları için süre 28 Kasım’a kadar uzatıldı.Bakanlığın “2022 Yılı 4. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Takvimi”ne ilişkin ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlanda, 23 Kasım 2022 Çarşamba saat 18.00 olarak yer alan son başvuru süresinin 28 Kasım 2022 Pazartesi saat 18.00’e kadar uzatılmasının Bakanlıkça uygun görüldüğü belirtildi. Takvime göre kura çekimi ise 15 Aralık’ta yapılacak. REKLAM Başvurular, Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet adresinde (https://yhgm.saglik.gov.tr) yer alan Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden e-Devlet kapısı kimlik doğrulama sistemi ile giriş yapılarak kura takviminde belirtilen süreler içinde gerçekleştirilecek. EKONOMİ 3 dakikada 1 Togg: Satışta öncelik vatandaşın EKONOMİ Sağlıkta ilave 115 bin istihdam

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP
sanalbasin.com üyesidir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.