Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2023-03-16_161221429-1024x242.png
Balık burcu kadını yıldıznamesi

Balık burcu kadını yıldıznamesi

Balık burcu kadını özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, yıldıznamesini hemen okuyabilirsiniz.

ABONE OL
Mart 7, 2023 11:13
Balık burcu kadını yıldıznamesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Balık burcu kadını özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, yıldıznamesini hemen okuyabilirsiniz.

Nelerden hoşlanır, Balık burcu kadını hayatta nelere önem verir gibi konularda tüm detaylar Balık burcu kadını yıldıznamesinde var!

Yüzünün herhangi bir yerinde bir beni vardır. Safra kesesi iltihabı ve sinir bozukluğu gibi hastalıkları çekme ihtimalleri yüksektir.

Özellikle bahar aylarında soğuk havalara dikkat etmelidirler.

En büyük idealleri rahat etmek olan balık burcu kadınlarının, yıldızname bakımı ön görüsüne göre, otuz yaşından sonra kısmetleri açılır.

Uğurlu ayları olan martın ortalarında karşılarına çıkabilecek, talibine karşı tedbirli davranmalıdırlar. Talibinin ettiği tekliflere dikkatli cevap verip iyice düşünmelidirler.

Söz konusu erkekler olduğunda çok fazla dikkatli olmalıdırlar. Çünkü aralarında kendini sevenler olduğu kadar, düşmanlık besleyen ve kıskananlar da vardır. Düşmanları genellikle yakın akrabaları ve erkeklerdir. Aynı zamanda ikizler burcu olan kişiler en büyük düşmanları arasındadırlar. Onlara çok dikkat etmelidirler. Buna karşın da, boğa burcu insanları, kendisi için mükemmel dostturlar.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.