Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2023-03-16_161221429-1024x242.png
AK Parti’de öncelik deprem!

AK Parti’de öncelik deprem!

ABONE OL
Şubat 22, 2023 09:41
AK Parti’de öncelik deprem!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti, tarihin en büyük depreminden sonra seçim kampanya sürecini de tekrar masaya yatırdı.

AK Parti’nin hem önümüzdeki dönem hem de seçim kampanya sürecinin öncelikli ana gündem maddesi deprem olacak.

Sabah’tan Zübeyde Yalçın’ın haberine göre İstanbul da depreme hazırlanacak.

AK Parti’de öncelik deprem!

Buna göre AK Parti süreci şöyle geçirmeyi planlıyor:

GÜNDEM SEÇİM: AK Parti’nin hazırladığı seçim kampanyası baştan sona yeniden ele alınacak. Kampanyanın içeriğini tamamen deprem oluşturacak. AK Parti kurmayları, ‘Türkiye’de 6 Şubat’tan sonra çok şey değişti. Artık uzun bir süre depremi ve sonraki süreci konuşacağız. Seçimler de tamamen deprem gündemli olacaktır. Buna göre yeni bir kampanya içeriği hazırlanacak’ dedi.

ÜÇ ANA BAŞLIK: Önümüzdeki süreç, seçim kampanya ve seçim bildirgesinde de deprem öncelik olacak. Seçim bildirgesinin ana başlıklarını ‘Depremin etkilediği şehirleri yeniden ayağa kaldıracağız, Yaraları hızla saracağız, Memleketini terk edenleri geri getireceğiz’ oluşturacak. Bunlara ilişkin proje ve hazırlıklar toplumla paylaşılacak.

İSTANBUL İÇİN ÖZEL ÇALIŞMA: Eş zamanlı olarak İstanbul’a yönelik de adımlar atılacak. Depremin etkilerini azaltmaya dönük çalışmalar hızla hayata geçirilecek.

GERİ DÖNECEKLERE KONTEYNER KENT: Memleketlerine geri dönecekler konteyner kentlere yerleştirilecek. Kalıcı konutların inşa süreci en hızlı şekilde tamamlanacak.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.